Kurs "Edycja zasobów edukacyjnych w programie eXe", przygotowany został jako praca zaliczeniowa na zakończenie studiów podyplomowych "Kształcenie na Odległość" prowadzonych przez Uniwersytet Wrocławski - Instytut Informatyki 2008. Zapraszam Państwa do korzystania z tego kursu. Państwa uwagi i propozycje kierowane na adres stan@wodip.opole.pl pomogą w rozwijaniu tej tematyki i dostosowanie kursu do Państwa życzeń. Serdecznie za nie dziękuję.